Futbolhd.pl

Czy obstawianie piłki nożnej jest bezpieczne?

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Praktycznie każdy kraj ma swoją ligę i reprezentację w tej dyscyplinie sportu. Najlepsi piłkarze to gwiazdy znane na cały świat, którzy zarabiają miliony za grę i reklamy produktów. Wielu kibiców futbolu próbuje swoich sił w obstawianiu piłki nożnej, ponieważ dysponują wiedzą na ten temat. Czy jest to jednak bezpieczne?

Piłka nożna ma jedno kluczowe utrudnienie. Nie dość, że może wygrać tam drużyna x bądź y to w grę wchodzi też remis, przez co nasze szanse trafienia wyniku spadają. Oczywiście dzięki temu, że futbol jest tak popularny to najczęściej mamy bardzo dużo zdarzeń na dany mecz. Możemy obstawiać remis i zwycięzcę co bardzo zwiększa nasze szanse na trafienie kuponu. Dodatkowo możemy obstawiać dużo innych zakładów takich jak liczba rzutów rożnych, kartek, liczba bramek czy np to że obie drużyny strzelą gola bądź nie.

Sport ten ma przewagę nad innymi dyscyplinami w takim aspekcie, że jest mnóstwo stron poświęconych tej tematyce. Dzięki temu bardzo dobrze możemy przeanalizować dane spotkanie i poprawnie wytypować wynik. Oczywiście nie ma tak zwanych pewniaków, ale dzięki dobrej analizie zwiększamy szansę na wejście kuponu. Ogromnym plusem jest to, że w piłce nożnej przynajmniej na tym najwyższym szczeblu mecze nie są ustawiane. Są tam tak duże pieniądze, że raczej nikt nie próbuje się podkładać i nie ryzykuje takich rzeczy. W niższych ligach i biednych krajach takie rzeczy być może mają miejsce, ale wybór meczy jest tak duży, że nie musimy tego obstawiać. W innych mniej popularnych sportach dużo częściej dochodzi do ustawiania meczy.

Obstawianie piłki nożnej może być jak najbardziej bezpieczne jeżeli będziemy trzymać się kilku zasad. Powinniśmy mądrze zarządzać budżetem, nie obstawiać długich taśm. Warto też się skupić na niewielkiej ilości lig tak abyśmy znali większość drużyn i piłkarzy dzięki czemu będziemy wiedzieli wszystko na ich temat. Nie daje to stu procentowej pewności, ale na pewno znacząco ją zwiększa. Trzeba też uważać na obstawiania zwycięstwa danej drużyny, bo nie raz kuszą kursy, ale nawet najmocniejsze drużyny takie jak Real Madryt czy Manchester City mogą potknąć się z dołem tabeli przez co nasz kupon leci do kosza. Dużo bezpiecznej grać kartki, rogi czy bramki dzięki temu niezależnie od wyniku nasz zakład może być trafiony. Warto też obserwować specyfikę ligi, którą chcemy obstawiać, bo np we Włoszech jest stosunkowo mało bramek, a w Anglii jest dużo fauli. Nasza ekstraklasa za to słynie z nieprzewidywalności. Warto mieć to na uwadze.